Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Rob Marshall |
7,0
|
|
Adam Kirley
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
John Sorapure
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Celeste Nusch Harper Davis
(asystent)
|
||
Ben Howarth
(asystent)
|
||
Jamie Lewis
(asystent)
|
||
Eloise Loach
(asystent)
|
||
Sussanah Madden
(asystent)
|
||
Terence Madden
(asystent)
|
||
Gemma Morton
(asystent)
|
||
Mark Rossi
(asystent)
|
||
Gianpiero Vannucci
(asystent)
|
||
Jo Winter
(asystent)
|
||
Federica Durigon
(asystent) (Włochy)
|
||
Alessandra Fortuna
(asystent) (Włochy)
|
||
Katharina Hofmann
(asystent) (Sardynia)
|
||
Grace James
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Phoebe Vale Markham
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Christian Otty
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Guy Trevellyan
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Frank Macpherson
(asystent) (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
David Magee |
7,0
|
|
Giuditta Natale
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Lisa Vick
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Katie Harlow
(nadzorca ciągłości scenariusza) (druga ekipa)
|
||
Martina Vazzoler
(nadzorca ciągłości scenariusza) (asystent)
|
||
Daniela Kriston
(dokumentacja)
|
||
Deidre Backs
(dokumentacja)
|
||
Julia Schaffer
(dokumentacja)
|
||
Danny Sullivan
(dokumentacja)
|
||
Producenci | Ocena | |
John DeLuca
producent
|
||
Rob Marshall
producent
|
7,0
|
|
Lin-Manuel Miranda
producent
|
||
Marc Platt
producent
|
||
Jeffrey Silver
producent wykonawczy
|
||
Russell Allen
współproducent
|
||
Ben Howarth
współproducent
|
||
Meera Jogani
współproducent
|
||
Caroline Roberts
współproducent
|
||
Michael Zimmer
współproducent
|
||
Russell Allen
kierownik produkcji
|
||
Davide Manera
kierownik produkcji
|
||
Antonio Portolano
kierownik produkcji
|
||
Lev Sordi
kierownik produkcji
|
||
Karl McMillan
kierownik produkcji (Włochy)
|
||
Fabrizio Cerato
kierownik produkcji (Włochy)
|
||
Jennifer Addo
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Kylie Anderson
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Sara Carta
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Josh Cockeram
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Maria De Ferry
kierownik produkcji (asystent)
|
||
William Ferrero
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jorgie Giddings
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jentel Hawkins
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Fabrizio Melone
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Amy Parrack
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Ed Ryan
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Eleanor Watkinson
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Giorgia Spano
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Richard Sansom
kierownik produkcji (asystent) (druga ekipa)
|
||
Kevin Matadeen
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy)
|
||
Jaz Blair-Edmund
koordynator produkcji (asystent) (druga ekipa)
|
||
Ilaria Braghese
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Lindy Chambers
koordynator produkcji
|
||
Carlene Garvey
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Rebecca S MacLeod
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Norma Marie Mascia
koordynator produkcji (Sardynia)
|
||
Catriona Proctor
koordynator produkcji
|
||
Hayleigh Roberts
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Eloise Rudd
koordynator produkcji (druga ekipa)
|
||
Jacqueline Rumens
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Elizabeth Tyson
koordynator produkcji (Los Angeles)
|
||
Francesca Wallace
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Enzo Sisti
konsultant produkcji (Włochy)
|
||
Shandis Bemanian
kierownik postprodukcji
|
||
Paige Chaytor
nadzorca produkcji
|
||
Claudia Cimmino
nadzorca produkcji
|
||
Todd London
nadzorca postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Halle Bailey
Ariel
|
||
Jonah Hauer-King
Eric
|
||
Melissa McCarthy
Ursula
|
6,3
|
|
Javier Bardem
Król Tryton
|
7,5
|
|
Noma Dumezweni
Królowa
|
||
Art Malik
Sir Grimsby
|
||
Daveed Diggs
Sebastian (głos)
|
||
Jacob Tremblay
Flądra (głos)
|
7,0
|
|
Awkwafina
Scuttle (głos)
|
||
Jessica Alexander
Vanessa
|
||
Martina Laird
Lashana
|
||
Emily Coates
Rosa
|
||
Christopher Fairbank
Hawkins
|
6,0
|
|
John Dagleish
Mulligan
|
||
Nathalie Sorrell
Caspia
|
||
Jude Akuwudike
Joshua
|
||
Lorena Andrea
Perla
|
||
Simone Ashley
Indira
|
||
Karolina Conchet
Mala
|
||
Sienna King
Tamika
|
||
Kajsa Mohammar
Karina
|
||
Matthew Carver
Chłopak pokładowy
|
||
Jodi Benson
Sprzedawczyni na targu
|
||
Julz West
Sprzedawca kapeluszy
|
||
Shay Barclay
Sprzedawczyni kokosów / Tancerka
|
||
Arina Li
Sprzedawczyni kwiatów
|
||
Russell Balogh
Strażnik Trytona
|
6,0
|
|
Adrian Christopher
Strażnik Trytona
|
||
Sonny Charlton
Merfolk
|
||
Sophie Carmen-Jones
Tancerka
|
||
Chanel Mian
Tancerka
|
||
Sasha Watson Lobo
Tancerka
|
||
Charlotte Wilmott
Tancerka
|
||
Jonathan Bishop
Tancerz
|
||
Aaron Bryan
Tancerz
|
||
Jon-Scott Clark
Tancerz
|
||
Cameron Valentina
Tancerz
|
||
Austin Farrell
Tancerz
|
||
Cecil Jee
Tancerz
|
||
Ben Hukin
Tancerz
|
||
Andrew Lyle-Pinnock
Tancerz
|
||
Ebony Molina
Tancerz
|
||
Ian Oswald
Tancerz
|
||
Oliver Ravelin
Tancerz
|
||
Charles Ruhrmund
Tancerz
|
||
Nicole Valverde
Tancerz
|
||
Craig Stein
Tancerz
|
5,0
|
|
Johnny White
Tancerz
|
||
Bobby Windebank
Tancerz
|
||
Leon Cooke
Tancerz na desce
|
||
Tarik Frimpong
Tancerz na desce
|
||
Chris George
Tancerz na desce
|
||
Yasmin Harrison
Tancerka na desce
|
||
Erica Stubbs
Tancerka na desce
|
||
Kate Thompson
Tancerka na desce
|
||
Stanley Duventru-Huret
Tancerz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Malachi Ferdinand
Marynarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Stokes
Pracownik na zamku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Dion Beebe
(kierownik zdjęć)
|
7,0
|
|
Hans Bjerno
(kierownik zdjęć) (zdjęcia lotnicze)
|
9,0
|
|
John Sorapure
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Jeremy Braben
(dyrektor ds. fotografii lotniczej)
|
8,0
|
|
Kevin Fraser
(główna pomoc techniczna)
|
||
Jim Kwiatkowski
(główna pomoc techniczna)
|
7,0
|
|
Guy Micheletti
(główna pomoc techniczna)
|
||
Adrian Barry
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Jordy Sheasby
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Anthony Benjamin
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Gary Smith
(główna pomoc techniczna) (asystent) (druga ekipa)
|
||
Daniel Alexander
(pomoc techniczna)
|
||
Josep Boladeras
(pomoc techniczna)
|
||
Hayley Dickinson
(pomoc techniczna)
|
||
Peter Marsden
(pomoc techniczna)
|
||
Felix Milburn-Foster
(pomoc techniczna)
|
||
Sam Okell
(pomoc techniczna)
|
||
Dominic Rau
(pomoc techniczna)
|
||
David Rist
(pomoc techniczna)
|
||
Maninder K. Saini
(pomoc techniczna) (Włochy)
|
||
Ryan Booth
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Ian Dobbs
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Iain Thomson
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Carrie Cooksley
(pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Anna Lucia Sadler
(pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Alan Menken |
10
|
|
Michael Higham
(muzyka dodatkowa)
|
6,0
|
|
Aaron Kenny
(muzyka dodatkowa)
|
||
Julian Kershaw
(muzyka dodatkowa)
|
||
Jeff Morrow
(muzyka dodatkowa)
|
||
Howard Ashman
(piosenka)
|
||
Lin-Manuel Miranda
(piosenka)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Colleen Atwood | ||
Rosie Bath | ||
Marcia Bethell | ||
Jane Bogunović | ||
Sarah Brest | ||
Jay Cheng | ||
Joel Christopher | ||
Saverio Cicala | ||
Gaia Cozzi | ||
Maria D'Agostino | ||
Ruben Garcia Duran | ||
Maria Endara | ||
Sarah Ferdinando | ||
Mathew Finnigan | ||
Leanne Geddes | ||
Perry Goyen | ||
Myra Hanet | ||
Carla Jean Heron | ||
Josie Hunt | ||
Declan Jackson | ||
Jenny Jarvis | ||
Katie Jones | ||
Sam Keyte | ||
Spencer Lammy | ||
Twan Lentjes | ||
Joelle Li-Cho | ||
Carole Louise Machin | ||
Sally Marchant | ||
Laura Milan | ||
Stephanie Miles | ||
Isabelle Morley | ||
Olwen Morrey | ||
Emma O'Connor | ||
Sabrina Open | ||
Dariah Osterhage | ||
Martina Parravicini | ||
Vanessa Pearce | ||
Lisa Peterson | ||
Jennifer Powell | ||
Helen Reeve | ||
Laura Rhi Sausi | ||
Lauren Nicole Smith | ||
Guillem Soler Pou | ||
Gemma Rose Todd | ||
Nicole Vella | ||
Darrell Warner | ||
Emily Ann Watson | ||
Bozena Wilman | ||
Helen Wisbey | ||
Maria Giulia Zannoni | ||
Lara Newman
(Halle Bailey)
|
||
Eirini Pandi
(Włochy)
|
||
Rebecca Booth
(koordynator kostiumów)
|
||
Phoebe Newman
(koordynator kostiumów)
|
||
Eve Walker
(koordynator kostiumów)
|
||
Marco Alzari
(nadzorca kostiumów)
|
||
Gabriella Morpeth
(nadzorca kostiumów)
|
||
Paul Sinnott
(nadzorca kostiumów)
|
||
Sheena Wichary
(nadzorca kostiumów)
|
||
Ali Bremner
(nadzorca kostiumów) (druga ekipa)
|
||
Lizziemdouglas
(produkcja kostiumów)
|
||
Deborah Wilkins
(produkcja kostiumów)
|
||
Janie Powell
(produkcja kostiumów) (asystent)
|
||
Stacey Rowe
(produkcja kostiumów) (stażysta)
|
||
Francesco Schiavone
(produkcja kostiumów) (asystent)
|
||
Emily G. Ackerman
(produkcja kostiumów) (asystent)
|
||
Frances E. Barer
(farbiarz)
|
||
Amy Clark
(farbiarz)
|
||
Billy Heinemann
(farbiarz)
|
||
Martin McShane
(farbiarz)
|
||
Emily Morris
(farbiarz)
|
||
Giulia Moschioni
(dodatkowy)
|
||
Veronica Teong
(dodatkowy)
|
||
Lex Wood
(asystent)
|
||
Eva Roelfs
(asystent)
|
||
Christina Abbs Murrell
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Montaż | Ocena | |
Wyatt Smith |
7,0
|
|
Debajit Barman | ||
Michael Rostker | ||
Phil Eldridge
(współmontażysta)
|
||
Gemma Bourne
(asystent)
|
||
Thomas Lane
(asystent)
|
||
Kimberly Phelps
(asystent)
|
||
David Thomashower
(asystent)
|
||
Francois Earp
(taśma video) (stażysta)
|
||
Tom Laxton
(taśma video) (stażysta)
|
||
Robert Monteith
(taśma video) (stażysta)
|
||
Adam Bourne
(stażysta)
|
||
Tyler Brebner
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Amy Stewart
koordynator orkiestry
|
||
Julian Kershaw
dyrygent
|
||
Gavin Greenaway
dyrygent
|
7,0
|
|
Geoff Alexander
aranżer
|
||
Jeff Atmajian
aranżer
|
||
Doug Besterman
aranżer
|
||
Michael Higham
aranżer
|
6,0
|
|
Julian Kershaw
aranżer
|
||
Michael Kosarin
aranżer
|
||
David Krane
aranżer
|
||
George Stroud
aranżer (dodatkowy)
|
||
Grace Davidson
wokalista
|
||
Sumudu Jayatilaka
wokalista
|
||
Edie Lehmann Boddicker
wokalista
|
||
Jenny Plant
wokalista
|
||
Marianne Haynes
wykonawca muzyki
|
||
Dorina Markoff
wykonawca muzyki
|
||
Sarah Martin
wykonawca muzyki
|
||
Patrick Savage
wykonawca muzyki
|
||
Phillippa Slack
wykonawca muzyki
|
||
Roger Linley
wykonawca muzyki (kontrabas)
|
||
Steve Mair
wykonawca muzyki (kontrabas)
|
||
Laurence Ungless
wykonawca muzyki (kontrabas)
|
||
Everton Nelson
wykonawca muzyki (skrzypce)
|
||
Tom Pigott Smith
wykonawca muzyki (skrzypce)
|
||
Rachel Bolt
wykonawca muzyki (altówka)
|
||
Clifton Harrison
wykonawca muzyki (altówka)
|
||
Richard Bissill
wykonawca muzyki (waltornia)
|
||
Allen Walley
wykonawca muzyki (kontrabas) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bruce White
wykonawca muzyki (altówka) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Peter Swords King
projektant makijażu
|
||
Carol Robinson
główny charakteryzator
|
||
Kat Ali
charakteryzator osobisty: Halle Bailey
|
||
Natalie Abizadeh
charakteryzator osobisty: Javier Bardem
|
||
Joceline Andrews
charakteryzator
|
||
Nadia Becker
charakteryzator
|
||
Libby Bushby
charakteryzator
|
||
Tilly Calder
charakteryzator
|
||
Chloe Dixon
charakteryzator
|
||
Jennifer Harty
charakteryzator
|
||
Georgia Hobbs
charakteryzator
|
||
Natalie Morton
charakteryzator
|
||
Jane Paterson
charakteryzator
|
||
Alex Rapazzini
charakteryzator
|
||
Louise Young
charakteryzator
|
||
Jacqueline Russon
charakteryzator
|
||
Matt Simpson
charakteryzator
|
||
Rosie Sinfield
charakteryzator
|
||
Rona Skuodas
charakteryzator
|
||
Sophie Slotover
charakteryzator
|
||
Thalia Sparrow
charakteryzator
|
||
Hannah Charlton
charakteryzator (stażysta)
|
||
Alex Holmes
charakteryzator (stażysta)
|
||
Megan Leigh
charakteryzator (stażysta)
|
||
Louise Jane Mead
charakteryzator (stażysta)
|
||
Fatuma Odwa
charakteryzator (stażysta)
|
||
Stephanie Staunton
manikiurzysta
|
||
Camille Friend
projektant fryzur
|
||
Peter Swords King
projektant fryzur
|
||
Carol Robinson
główny stylista
|
||
Camille Friend
fryzjer osobisty: Halle Bailey
|
||
Natalie Abizadeh
fryzjer osobisty: Javier Bardem
|
||
Joceline Andrews
fryzjer
|
||
Nadia Becker
fryzjer
|
||
Anita Burger
fryzjer
|
||
Libby Bushby
fryzjer
|
||
Jennifer Harty
fryzjer
|
||
Georgia Hobbs
fryzjer
|
||
Natalie Morton
fryzjer
|
||
Jane Paterson
fryzjer
|
||
Alex Rapazzini
fryzjer
|
||
Jacqueline Russon
fryzjer
|
||
Matt Simpson
fryzjer
|
||
Rosie Sinfield
fryzjer
|
||
Rona Skuodas
fryzjer
|
||
Thalia Sparrow
fryzjer
|
||
Hannah Charlton
fryzjer (stażysta)
|
||
Alex Holmes
fryzjer (stażysta)
|
||
Megan Leigh
fryzjer (stażysta)
|
||
Louise Jane Mead
fryzjer (stażysta)
|
||
Fatuma Odwa
fryzjer (stażysta)
|
||
Samuel James
perukarz
|
||
Scenografia | Ocena | |
John Myhre
scenograf
|
||
Niall Moroney
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
6,0
|
|
Lauren Briggs-Miller
dyrektor artystyczny
|
||
Simon Elsley
dyrektor artystyczny
|
||
Elaine Kusmishko
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Vicki Stevenson
dyrektor artystyczny
|
||
Kevin Timon Hill
dyrektor artystyczny
|
||
Kim Frederiksen
dyrektor artystyczny
|
||
Kathy Heaser
dyrektor artystyczny
|
||
Heather Pollington
dyrektor artystyczny
|
||
Joe Celli
dyrektor artystyczny (Los Angeles)
|
||
Hazel Keane
dyrektor artystyczny (rezerwowy)
|
||
Grace Taylor
dyrektor artystyczny (druga ekipa) (rezerwowy)
|
||
Danny Clark
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Rosie Hardwick
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Christopher Vincent
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Olivia Watkins
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Hang Dara Zhao
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Sarah Bicknell
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Alice Biddle
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Diana Samuila
dekorator wnętrz
|
||
Gordon Sim
dekorator wnętrz
|
7,0
|
|
Claire Grainger
dekorator wnętrz
|
||
Katie Walker
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Sophie Hervieu
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Billy Minshull-Gardner
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Jackie Yau
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Thomas Wingrove
cyfrowy projekt wnętrz
|
||
Ron Mendell
projektant wnętrz
|
||
Stephen Pietrusiak
projektant wnętrz
|
||
Ruta Daubure
projektant graficzny
|
||
Esmeralda Power
projektant graficzny
|
||
Dominique Sanglier
projektant graficzny
|
||
Isobel Mackenzie
projektant graficzny (asystent)
|
||
John Coven
scenopis obrazkowy
|
||
James Bentley
scenopis obrazkowy
|
||
Tony Chance
scenopis obrazkowy
|
||
Jane Clark
scenopis obrazkowy
|
||
Temple Clark
scenopis obrazkowy
|
||
Steve Markowski
scenopis obrazkowy
|
||
Danelle Davenport
scenopis obrazkowy
|
||
Giacomo G. Ghiazza
scenopis obrazkowy
|
||
John Greaves
scenopis obrazkowy
|
||
Nick Pelham
scenopis obrazkowy
|
||
Michelle Roll
scenopis obrazkowy
|
||
Temple Clark
grafik koncepcyjny
|
||
Sveta Kudakova
grafik koncepcyjny
|
||
Magdalena Kusowska
grafik koncepcyjny
|
||
Chris Lees
grafik koncepcyjny
|
||
Jonathan Opgenhaffen
grafik koncepcyjny
|
||
Oscar Potter
grafik koncepcyjny
|
||
Peter Mitchell Rubin
grafik koncepcyjny
|
||
João Silva
grafik koncepcyjny
|
||
Norman Walshe
grafik koncepcyjny
|
||
Laura Barden
rysownik
|
||
Georgie Carson
rysownik
|
||
Abigail Levers-George
rysownik
|
||
James McClellan
rysownik
|
||
Oliver Herrick
rysownik
|
||
Lizzie Osborne
rysownik
|
||
Julia Tonetti
rysownik
|
||
Catherine Whiting
rysownik
|
||
Paul Martinez
ilustrator
|
||
Laura Krause
ilustrator
|
||
Michele Moen
ilustrator
|
||
Shae Shatz
ilustrator
|
||
Hang Dara Zhao
ilustrator
|
||
Greg Aronowitz
modelarz
|
||
Scot Erb
modelarz
|
||
Tanya Irons
modelarz
|
||
Matt Sedgewick
modelarz
|
||
Elizabeth Reed
modelarz (asystent)
|
||
Elizabeth Phoenix
modelarz (stażysta)
|
||
Joshua Polley
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Katerina Chrysafi
rekwizytor
|
||
Conor Maclay
rekwizytor
|
||
Elliot Coogan
rekwizytor
|
||
Charlie Howe Fox
rekwizytor
|
||
Dave Fisher
rekwizytor
|
||
Dean Fisher
rekwizytor
|
||
Tyrone Isaacs
rekwizytor
|
||
Neil Murrum
rekwizytor
|
||
Byron O'Grady
rekwizytor
|
||
Jake Phythian
rekwizytor
|
||
Anna Herold Pola
rekwizytor
|
||
John Schoonraad
rekwizytor
|
||
Mark Sindall
rekwizytor
|
||
George Thomson
rekwizytor
|
||
Lisa Turner
rekwizytor
|
||
Brett Wallis
rekwizytor
|
||
Oscar Watts
rekwizytor
|
||
Stuart Walpole
rekwizytor (druga ekipa)
|
||
Kevin Day
rekwizytor (druga ekipa)
|
||
Dora Cowper McCann
rekwizytor (stażysta)
|
||
Malcolm Roberts
główny architekt
|
||
Robert Voysey
główny architekt (asystent)
|
||
Adam James Kennedy Yates
twórca rekwizytów
|
||
Conrad Thompson
główny rzeźbiarz
|
||
Sophie Le Lievre
rzeźbiarz
|
||
James Anthony
rzeźbiarz
|
||
Joe Birdsey
rzeźbiarz
|
||
Graham Antill
nadzorca malarzy
|
||
Jason Ivall
nadzorca malarzy
|
||
Michael Weaver
nadzorca malarzy
|
||
David Meeking
główny malarz
|
||
Satarupa Bradley
malarz
|
||
Ian Chapman
malarz
|
||
Ryan McPhail
malarz
|
||
Rohan Harris
malarz
|
||
Samantha Kelm
malarz
|
||
Rachel Owen
malarz
|
||
Russell Oxley
malarz
|
||
Tim Timmington
malarz
|
||
Hannah Storm Miles
malarz (rezerwowy)
|
||
Tony Marks
nadzorca stolarzy
|
||
Martin Hubbard
główny stolarz
|
||
Nick Slater
stolarz
|
||
Wolfgang Osterholzer
stolarz
|
||
Anthony Owen
stolarz
|
||
Josh O'Neill
stolarz
|
||
Christopher Mansey
stolarz
|
||
Andrew Applin
stolarz (rezerwowy)
|
||
Josh Jones
stolarz (rezerwowy) (druga ekipa)
|
||
Sarah Mardel
lalkarz
|
||
Erica Manna
grafik koncepcyjny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stephen Pearton
stolarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Michael Higham
nadzorca muzyki
|
6,0
|
|
Jennifer L. Dunnington
nadzorujący montaż muzyki
|
||
Andrew Dudman
operator muzyki
|
||
Jim Bruening
montaż muzyki
|
||
Victor Chaga
montaż muzyki
|
||
Tim Marchiafava
montaż muzyki
|
||
Andrew Dudman
mikser muzyki
|
||
Lee Salevan
projektant dźwięku
|
||
Renee Tondelli
nadzorca dźwięku
|
||
Gilbert Lake
mikser ponownego nagrania
|
||
Mike Prestwood Smith
mikser ponownego nagrania
|
||
Richard Spooner
mikser ponownego nagrania (dodatkowy)
|
||
Sarah Gibble
nadzorca imitacji
|
||
Davi Aquino
operator imitacji
|
||
Chelsea Body
mikser imitacji
|
||
Mario Lorenzo
nadzorca postsynchronu (Hiszpania)
|
||
Michael Miller
mikser postsynchronu
|
||
James Hyde
mikser postsynchronu
|
||
Aidan Dykes
mikser postsynchronu
|
||
Joseph Winterbotham
montaż efektów dźwiękowych (asystent)
|
||
Eric McAllister
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Simon Hayes
mikser
|
||
Jessica B. Schultz
mikser (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Tom Barrow
mikser (druga ekipa)
|
||
Sam Day
mikser (asystent)
|
||
Arthur Fenn
dźwięk (asystent)
|
||
Billy Hayes
dźwięk (asystent)
|
||
Ben Jeffes
dźwięk (asystent)
|
||
Robin Johnson
dźwięk (asystent)
|
||
Jackson Milliken
dźwięk (asystent)
|
||
Francesca Renda
dźwięk (asystent)
|
||
Tom Pallant
dźwięk (asystent) (dodatkowy)
|
||
Max Lipscombe
dźwięk (asystent) (druga ekipa)
|
||
Jordan Milliken
dźwięk (asystent) (druga ekipa)
|
||
Ashley Sinani
dźwięk (asystent) (druga ekipa)
|
||
Millie Akerman-Blankley
dźwięk (stażysta) (druga ekipa)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Georgia McCornick
koordynator efektów specjalnych
|
||
Steven Warner
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Matthew G. Armstrong
nadzorca efektów specjalnych (druga ekipa)
|
||
Steve Benelisha
nadzorca efektów specjalnych (asystent)
|
||
Angshuman Dey
efekty specjalne
|
||
John Schoonraad
efekty specjalne
|
||
Dylan Williams-Maynard
efekty specjalne (asystent)
|
||
Craig Claassen
efekty specjalne (asystent)
|
||
William Charles Nicholls
efekty specjalne (asystent)
|
||
Stuart Oates
technik (asystent)
|
||
Esmee Wilkinson
efekty specjalne (stażysta)
|
||
Edoardo Bollettini
technik
|
||
Max Burslem
technik
|
||
Emily Fisher
technik
|
||
Dewi Alun Foulkes
technik
|
||
Andrew Homan
technik
|
||
Gareth Jolly
technik
|
||
Martin 'Marty' McLaughlin
technik
|
||
Dave Poole
technik
|
||
Graham Riddell
technik
|
||
Nigel Sinclair
technik
|
||
David 'Pinkie' Thomas
technik
|
||
Nigel Wilkinson
technik
|
||
Jonathan Wilson
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Bernard Telsey
dobór obsady
|
||
Tiffany Little Canfield
dobór obsady
|
||
Arron Cuthbertson
dodatkowy dobór obsady
|
||
Dann Fink
dobór głosu
|
||
Bruce Winant
dobór głosu
|
||
Paola Cavarzerani
koordynator lokalizacji
|
||
Rob Frank
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Sam Bather
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Ross Monaghan
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Ruben Alves Pereira
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Georgette Turner
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Fabrizio Cerato
menedżer obiektów zdjęciowych (Włochy)
|
||
Damon Crane
menedżer obiektów zdjęciowych (Włochy)
|
||
Leo Hanozet
menedżer obiektów zdjęciowych (Włochy)
|
||
Martina Patruno
menedżer obiektów zdjęciowych (Włochy)
|
||
Tom Davey
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Jake Parker
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Aliya Parvez
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Maria Luz Scacco
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Michele Sini
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Jonah Smith
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Jessica Wright
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Giacomo Raffaelli
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Włochy)
|
||
Elena Conti
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Włochy)
|
||
Jérôme Boussier
dokumentacja scenograficzna
|
||
Katrina Day
dokumentacja scenograficzna
|
||
Jonah Smith
dokumentacja scenograficzna
|
||
Dan Whitty
dokumentacja scenograficzna
|
||
Jhon Alvarado
nadzorca animacji
|
||
Ferran Casas
nadzorca animacji
|
||
Kayn Garcia
nadzorca animacji
|
||
Ferran Domenech
nadzorca animacji
|
||
Gunes Gocmen
animator postaci
|
||
Benjamin Cheong
główny animator
|
||
Joseph Lewis
główny animator
|
||
Juan Sebastian Niño Florez
główny animator
|
||
Luca Cantani
główny animator
|
||
Josh Barham
malarz animacji
|
||
Kevin Brosseau
malarz animacji
|
||
Benjamin Charles
malarz animacji
|
||
Eva Chiochetti
malarz animacji
|
||
Aurelie Gagnon-Morin
malarz animacji
|
||
Kayleigh Reeves-Deane
malarz animacji
|
||
Eduard Agustí
animator
|
||
Balaji Anbalagan
animator
|
||
Pedro Arbona
animator
|
||
Jamie Calvert
animator
|
||
Rodrigo Custodio
animator
|
||
Matt Diks
animator
|
||
Karim El Hannouti
animator
|
||
Daniel Escobar
animator
|
||
Fernando Falero
animator
|
||
Mei Fu
animator
|
||
Hugo García Torres
animator
|
||
Jasmine Ghoreishi
animator
|
||
Jordi Girones
animator
|
||
Gunes Gocmen
animator
|
||
Antonio Guidetti
animator
|
||
Tevin Henley
animator
|
||
Josh Janousky
animator
|
||
David Lamb
animator
|
||
Luis Martinez
animator
|
||
Massinissa Matoub
animator
|
||
James McGinlay
animator
|
||
Enric Nebleza
animator
|
||
Marie Pillier
animator
|
||
Noemi Lopez Piqueras
animator
|
||
Lucas Ridley
animator
|
||
Lisa Rippert
animator
|
||
Miri Shakruka
animator
|
||
Eduard Suñol
animator
|
||
Stefan This
animator
|
||
Diego Wildbaum
animator
|
||
Imraan Zaindeen
animator
|
||
Alexander Antoniades
animator
|
||
Amelie Talarmain
animator
|
||
Sarah Greensmith
koordynator kaskaderów
|
||
Adam Kirley
koordynator kaskaderów
|
||
Matthew Stirling
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Rory Mulroe
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Ben Dimmock
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Alexander Corne
kaskader dublujacy: Jonah Hauer-King
|
||
Dan Griffiths
kaskader dublujący: Jonah Hauer-King
|
||
Andrius Davidenas
kaskader dublujacy: Christopher Fairbanks
|
||
James Apps
kaskader dublujący: John Dagleish
|
||
Yasmin Taite
kaskader dublujący: Halle Bailey
|
||
Paul Kozousek
układacz
|
||
Kevin Lyons
układacz
|
||
Matt Sherren
układacz
|
||
Simon Whyman
układacz
|
||
Rob Bowen
kaskader
|
||
Emma Britton
kaskader
|
||
Yusuf Chaudhri
kaskader
|
||
Adam Collins
kaskader
|
||
Matt Crook
kaskader
|
||
Tom Crowley Ellis
kaskader
|
||
Jason Curle
kaskader
|
||
Nicholas Daines
kaskader
|
||
Dom Dumaresq
kaskader
|
||
Luke Gomes
kaskader
|
||
Gabriella Harman
kaskader
|
||
Gary Kane
kaskader
|
||
Anthony Knight
kaskader
|
||
Claire Lawrence
kaskader
|
||
Chris Newton
kaskader
|
||
Chris Pollard
kaskader
|
||
Jodie Saunders
kaskader
|
||
Jon Slayer
kaskader
|
||
Jonny Stockwell
kaskader
|
||
Luke Tumber
kaskader
|
||
Nicolas Wang
kaskader
|
||
Ramon Álvarez
kaskader
|
||
Sarah Lochlan
kaskader (rezerwowy)
|
||
Marvin Campbell
kaskader (rezerwowy)
|
||
Amelia Thornton
dubler: Melissa McCarthy
|
||
Tanya Dyce
dubler
|
||
Peter Robertson
operator steadicam
|
||
Peter Robertson
operator kamery
|
||
Damien Beebe
operator kamery
|
||
Christopher Stephens
operator kamery
|
||
Barney Piercy
operator kamery
|
||
Henry Bridges
operator drona
|
||
David Mariottini
operator drona
|
||
Alexis Korin Castagna
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Francesca Catalano Kiddo
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Samuel Hayes
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Julian Morson
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Tom Gamble
operator kamery (asystent)
|
||
E.J. Misisco
operator kamery (asystent)
|
||
Ana Vasa
operator kamery (asystent)
|
||
Howard Jones
operator kamery (asystent) (Sardynia)
|
||
Sam Thurston
operator kamery (asystent) (zdjęcia lotnicze)
|
||
Isabel Fewing
operator kamery (stażysta)
|
||
Rosamund Freeman
operator kamery (stażysta)
|
||
Daisy Gamble
operator kamery (stażysta)
|
||
Ben Jesse
operator kamery (stażysta)
|
||
Scilla Petita
operator kamery (stażysta)
|
||
Giacomo Somazzi
operator kamery (stażysta)
|
||
Valerio De Angelis
operator kamery (stażysta)
|
||
Joshua Ighodaro
operator kamery (stażysta) (dodatkowy)
|
||
Maria Camilla Piana Brizio
operator kamery (stażysta) (druga ekipa)
|
||
Benjamin Linehan
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Esther Collins
operator kamery (stażysta) (druga ekipa)
|
||
Isti Djuroska
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Luke Teusch
operator kamery (stażysta) (druga ekipa) (dodatkowy)
|
||
Brad Larner
prowadzący ostrość
|
||
Tim Morris
prowadzący ostrość
|
||
Andrea Quaglio
prowadzący ostrość (Włochy)
|
||
Philip A.T. Smith
prowadzący ostrość (druga ekipa)
|
||
Gabriel Hyman
prowadzący ostrość (druga ekipa)
|
||
Josh Laidlaw
mistrz oświetlenia
|
||
Mark Keane
mistrz oświetlenia (druga ekipa)
|
||
Richard Oxley
oświetlenie
|
||
Bernie Prentice
oświetlenie
|
||
David Smith
oświetlenie
|
||
Chandranath Koley
oświetlenie
|
||
Youen Leclerc
oświetlenie
|
||
Mickael Mandonnet
oświetlenie
|
||
Martin Ripert
oświetlenie
|
||
Edward Ro
oświetlenie
|
||
Argha Sen
oświetlenie
|
||
Alex Underwood
oświetlenie
|
||
Itza Urbina Cantú
oświetlenie
|
||
Sullivan Vanderlinden
oświetlenie
|
||
Aleksandar Yochkolovski
oświetlenie
|
||
Charley Cox
oświetlenie (druga ekipa)
|
||
Dave Gray
oświetlenie (druga ekipa)
|
||
Dan Smith
oświetlenie (druga ekipa) (technik)
|
||
Gary Varney
oświetlenie (technik)
|
||
Michael Fennelly
oświetlenie (technik)
|
||
Scott Clooney
elektryk
|
||
Byron Bernardo
elektryk
|
||
Jason French
elektryk
|
||
Liam Harris
elektryk
|
||
Sion Hopkins
elektryk
|
||
Bruno Martins
elektryk
|
||
Alan James Mills
elektryk
|
||
Jed Mitchell
elektryk
|
||
Lee Schofield
elektryk
|
||
Michael White
elektryk
|
||
Adam Harris
elektryk (druga ekipa)
|
||
Luke Farrow
elektryk (druga ekipa)
|
||
William Sheffield
elektryk (druga ekipa)
|
||
Tom Stamp
elektryk (druga ekipa)
|
||
Jake Buckley
elektryk (dodatkowy)
|
||
Mark Farago
kolorysta
|
||
Michael Hatzer
kolorysta
|
||
Marcelo Aprile
kolorysta (asystent)
|
||
Kevin M. Schneider
kolorysta (asystent)
|
||
Zakariyah Abdel-Illah
dyrektor techniczny
|
||
Carla Almeda Martinez
dyrektor techniczny
|
||
Pedro Casavecchia
dyrektor techniczny
|
||
Silvio Castagna Muscella
dyrektor techniczny
|
||
Roberto Ciriaco
dyrektor techniczny
|
||
Adolfo Dalda
dyrektor techniczny
|
||
Tumurtogtokh Davaakhuu
dyrektor techniczny
|
||
Valdemaras Dzengo
dyrektor techniczny
|
||
Lisa Ecker
dyrektor techniczny
|
||
Judit Fisa Bayes
dyrektor techniczny
|
||
Laura Anderson
dyrektor techniczny
|
||
Moisè Asta
dyrektor techniczny
|
||
Anupam Awasthi
dyrektor techniczny
|
||
Ágúst Baldursson
dyrektor techniczny
|
||
Pascal Bruguiere
dyrektor techniczny
|
||
Alexander Bucknell
dyrektor techniczny
|
||
Antonio Frontino
dyrektor techniczny
|
||
Leila Gaed
dyrektor techniczny
|
||
Iñaki Gegúndez Vicente
dyrektor techniczny
|
||
Daniel Georgiou
dyrektor techniczny
|
||
Vlasis Gogousis
dyrektor techniczny
|
||
Luke Gray
dyrektor techniczny
|
||
Mikhail Gubkin
dyrektor techniczny
|
||
Steven Haggie
dyrektor techniczny
|
||
Isabella Ippolito
dyrektor techniczny
|
||
Laura Karbauskaite
dyrektor techniczny
|
||
Florian Koebisch
dyrektor techniczny
|
||
Rafael Martins
dyrektor techniczny
|
||
Alexandre Mazelly
dyrektor techniczny
|
||
Arturo Morales Rangel
dyrektor techniczny
|
||
Deepak Nayak
dyrektor techniczny
|
||
Charchit Porwal
dyrektor techniczny
|
||
Filippo Preti
dyrektor techniczny
|
||
Valentin Procida
dyrektor techniczny
|
||
Maik Pham Quang
dyrektor techniczny
|
||
Jordan Rice
dyrektor techniczny
|
||
Paul Roberts
dyrektor techniczny
|
||
Valentina Rosselli
dyrektor techniczny
|
||
Joelle Sadok
dyrektor techniczny
|
||
Dimitri Semenchenko
dyrektor techniczny
|
||
Irena Smitakova
dyrektor techniczny
|
||
Maxwell Smith
dyrektor techniczny
|
||
Ileana Stravoskiadi
dyrektor techniczny
|
||
Ajay Upadhyaya
dyrektor techniczny
|
||
Stuart Whelbourn
dyrektor techniczny
|
||
Weiyi Yin
dyrektor techniczny
|
||
Lucy Wisada
dyrektor techniczny (asystent)
|
||
Priyanka Krishna Kumar
dyrektor techniczny (asystent)
|
||
Dan Churchill
główny zecer
|
||
Andrew Dohan
główny zecer
|
||
Tim Emeis
główny zecer
|
||
Paul John Faeldo
główny zecer
|
||
George Ferris
główny zecer
|
||
Yashwant Bombe
główny zecer
|
||
Matthew Patience
główny zecer
|
||
Antonio Ramos
główny zecer
|
||
Iñigo Remacha
główny zecer
|
||
Rohit Suryawanshi
główny zecer
|
||
Rohan Tirkey
główny zecer
|
||
Jose Julian Karam Lopez
główny zecer
|
||
David Agudelo
zecer
|
||
Ahsan Uddin Ahmed
zecer
|
||
Kotapati Alluraiah
zecer
|
||
Jorge Chakraborty
zecer
|
||
Jasmit Singh Chawla
zecer
|
||
Rituraj Chawrok
zecer
|
||
Jian-Yu Cheng
zecer
|
||
Alberto Chinea
zecer
|
||
Adriano Cirulli
zecer
|
||
Stefan Culafic
zecer
|
||
Sunny Danh
zecer
|
||
Steve Dawson
zecer
|
||
Pranay Desai
zecer
|
||
Angshuman Dey
zecer
|
||
Prajwal Dharkar
zecer
|
||
Emanuele Di Bacco
zecer
|
||
Tamara Dinic
zecer
|
||
Pruthviraj Dodamani
zecer
|
||
Sarah Downey
zecer
|
||
Swatantra Dubey
zecer
|
||
Ximena Alvarez Maschio
zecer
|
||
Joseph Ankrah
zecer
|
||
Loganathan Boopathy
zecer
|
||
Luigi Bosso
zecer
|
||
Jesse Forsey
zecer
|
||
Matteo Franceschi
zecer
|
||
Martin Georgiev
zecer
|
||
Kunal Ghai
zecer
|
||
Biswadeep Ghosh
zecer
|
||
Nageshwara Rao Gottam
zecer
|
||
Jake Green
zecer
|
||
Vedaprasad Gudhe
zecer
|
||
Brahmaji Guntamukkala
zecer
|
||
Noel Harmes
zecer
|
||
Yusuf Hasan
zecer
|
||
Anshul Jain
zecer
|
||
Susanna Josef
zecer
|
||
Noaman Kazi
zecer
|
||
NeelamRaj Kerketta
zecer
|
||
Victoire Le Dourner
zecer
|
||
Paulo Lebrão
zecer
|
||
Michelle Ledesma-Yhan
zecer
|
||
IlJoo Lim
zecer
|
||
Arturo López Iriarte
zecer
|
||
Natalie MacDonald
zecer
|
||
Sidharth Maharana
zecer
|
||
Antam Malakar
zecer
|
||
Manoranjan Mandal
zecer
|
||
Shravan Manoj
zecer
|
||
Lorenzo Marconi
zecer
|
||
Jim Mathur
zecer
|
||
Gavin McKenzie
zecer
|
||
Daniel McNicholl
zecer
|
||
Saivinay Medicherla
zecer
|
||
Yedla Sumanth Naidu
zecer
|
||
Jhonnatan Alejandro Niño
zecer
|
||
Nikola Novakovic
zecer
|
||
Livia Nunes
zecer
|
||
Chunwei Pan
zecer
|
||
Vish Patel
zecer
|
||
Andrea Perisano
zecer
|
||
Ezra Pike
zecer
|
||
Francesco Polito
zecer
|
||
Kapil Prajapati
zecer
|
||
Primault Quentin
zecer
|
||
Sunny Rana
zecer
|
||
René Roy
zecer
|
||
Croft Russell
zecer
|
||
Andrew Savinskiy
zecer
|
||
Shwet Suman Sharma
zecer
|
||
Shubham Soni
zecer
|
||
Dipak Tarpara
zecer
|
||
Sara Tomarchio
zecer
|
||
Connor Tong
zecer
|
||
Vasanth Kumar Veera
zecer
|
||
Victor Vilceanu
zecer
|
||
Luke Warpus
zecer
|
||
Luca Zanesco
zecer
|
||
Yun Zou
zecer
|
||
Pratik Chaudhary
efekty cyfrowe
|
||
Aaron Clement
efekty wizualne
|
||
Cristiana Covone
efekty wizualne
|
||
Anais Dappe
efekty wizualne
|
||
Jorge del Valle
efekty wizualne
|
||
Beth Doherty
efekty wizualne
|
||
Maike Fiene
efekty wizualne
|
||
Prasenjeet Anand
efekty wizualne
|
||
Sam Barnett
efekty wizualne
|
||
Nikhil Bhardwaj
efekty wizualne
|
||
Stuart Brown
efekty wizualne
|
||
Colin P. Brown
efekty wizualne
|
||
Jeffrey Bryans
efekty wizualne
|
||
Thomas J. Burton
efekty wizualne
|
||
Serena Cacciato
efekty wizualne
|
||
Fabio Frangione
efekty wizualne
|
||
Keiran Froom
efekty wizualne
|
||
Antonio Funaro
efekty wizualne
|
||
Gerard Pasqual Gill
efekty wizualne
|
||
Xavier Carpio Godina
efekty wizualne
|
||
Diego Grimaldi
efekty wizualne
|
||
Gerard Gual Vives
efekty wizualne
|
||
Jatin Gupta
efekty wizualne
|
||
Daniel Hazeltine
efekty wizualne
|
||
Steven Hughes
efekty wizualne
|
||
Gurpreet Kandhola
efekty wizualne
|
||
Charlie Lovett
efekty wizualne
|
||
Cesar Macedo
efekty wizualne
|
||
Don Mahmood
efekty wizualne
|
||
Christopher Marshall
efekty wizualne
|
||
Marc Dominguez Martin
efekty wizualne
|
||
Helen McIlwrick
efekty wizualne
|
||
Charles G McManus-Burke
efekty wizualne
|
||
Aisha Meneses
efekty wizualne
|
||
Aron Merritt
efekty wizualne
|
||
Pawan Meshram
efekty wizualne
|
||
Carlos Parmentier
efekty wizualne
|
||
Swapnil Ajit Patil
efekty wizualne
|
||
Natacha Pianeti
efekty wizualne
|
||
Francis Rousseau
efekty wizualne
|
||
Steven Sandles
efekty wizualne
|
||
Ignacio Santamaria
efekty wizualne
|
||
Bryan Servante
efekty wizualne
|
||
Miles Shacklady
efekty wizualne
|
||
James Skilbeck
efekty wizualne
|
||
Chris Suddaby
efekty wizualne
|
||
Stanislav Tatarenkov
efekty wizualne
|
||
Gongjin Wang
efekty wizualne
|
||
Andrew Wilkin
efekty wizualne
|
||
Reetu Aggarwal
efekty wizualne
|
||
Nadia Alaskari
układ graficzny
|
||
Kendell Darian Copeland
układ graficzny
|
||
Michael DeBeer
układ graficzny
|
||
Paula Dominguez
układ graficzny
|
||
Ericka Go
układ graficzny
|
||
Akhil John
układ graficzny
|
||
Jordan Morton
układ graficzny
|
||
Edoardo Sartori
układ graficzny
|
||
Alastair Stevenson
układ graficzny
|
||
Michael Falzon
modelarz cyfrowy
|
||
Rodolfo Fanti
modelarz cyfrowy
|
||
Jonathan Bacheter
modelarz cyfrowy
|
||
Laura Frasnelli
modelarz cyfrowy
|
||
Carl Gagnon
modelarz cyfrowy
|
||
Renaut Gilles
modelarz cyfrowy
|
||
Alise Goldwater
modelarz cyfrowy
|
||
Mahadev Hajong
modelarz cyfrowy
|
||
Jake Harrell
modelarz cyfrowy
|
||
Connor Henderson
modelarz cyfrowy
|
||
Dan Lucas
modelarz cyfrowy
|
||
Antone Magdy
modelarz cyfrowy
|
||
Joshua Millyard
modelarz cyfrowy
|
||
Taj Nabhani
modelarz cyfrowy
|
||
David Owen
modelarz cyfrowy
|
||
Eugenio Troiani
modelarz cyfrowy
|
||
Victor Manuel Vera
modelarz cyfrowy
|
||
Morgane Le Disez
układ graficzny
|
||
Pol López Rodríguez
artysta matowy
|
||
Laura Martin
artysta matowy
|
||
Melissa Yung-Hok
artysta matowy
|
||
Sanjay Kumar
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Thomas Maier
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Ricardo Marmolejo
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Rohan Mukherjee
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Sam Stewart
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Musumuru Sudhasrinivas
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Anurag Tripathi
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Robin Lamontagne
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Santiago O'Shea
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Scott Palleiko
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Nikola Simeonov
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Tuhin Rana
nadzorca komponowania
|
||
Robert Allman
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Devrishi Chatterjee
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Edward Ferrysienanda
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Martin Bell
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Tim Burke
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Steve Harrison
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Jiwoong Kim
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Patrick Ledda
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Pier Lefebvre
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Matt Perrin
nadzorca efektów wizualnych
|
||
James Thompson
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Dillan Nicholls
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Irene Garcia Alonso
koordynator efektów wizualnych
|
||
Bianca Debbane
koordynator efektów wizualnych
|
||
Shelley Barker
koordynator efektów wizualnych
|
||
Giovani Francis
koordynator efektów wizualnych
|
||
Jessica Frierson
koordynator efektów wizualnych
|
||
Sam Girdler
koordynator efektów wizualnych
|
||
Matt Howsam
koordynator efektów wizualnych
|
||
Kamaira LeBlanc
koordynator efektów wizualnych
|
||
Tom Marcus-Walker
koordynator efektów wizualnych
|
||
Raven Midkiff
koordynator efektów wizualnych
|
||
Berenice Muñoz Valdivia
koordynator efektów wizualnych
|
||
Pooja Shirgurkar
koordynator efektów wizualnych
|
||
Sarah Buisson
koordynator efektów wizualnych (asystent)
|
||
Laia Alomar
producent efektów wizualnych
|
||
Joyce Au
producent efektów wizualnych
|
||
Daniel Barrow
producent efektów wizualnych
|
||
Caitlin Gilbert
producent efektów wizualnych
|
||
Leslie Lerman
producent efektów wizualnych
|
||
Daniel Matley
producent efektów wizualnych
|
||
Paul O'Hara
producent efektów wizualnych
|
||
Christoph Roth
producent efektów wizualnych
|
||
Rebecca West
producent efektów wizualnych
|
||
Guy Botham
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Martin Kemble
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Zak Morris
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Richard Binnington
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Carine Ong
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Robert Turnbridge
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Raphaelle Weisz
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Maris Sebastian Croatto
kierownik produkcji efektów wizualnych (asystent)
|
||
George Bloomfield
kierownik produkcji efektów wizualnych (asystent)
|
||
Tabitha Noble
kierownik produkcji efektów wizualnych (asystent)
|
||
Eleanor Pollitt
kierownik produkcji efektów wizualnych (asystent)
|
||
Cath Postlethwaite
kierownik produkcji efektów wizualnych (asystent)
|
||
Jamie Ray Sims
kierownik produkcji efektów wizualnych (asystent)
|
||
Corey Vosper
kierownik produkcji efektów wizualnych (asystent)
|
||
Matthew Wight
kierownik produkcji efektów wizualnych (asystent)
|
||
Florence Copland
montaż efektów wizualnych
|
||
Dario D'Onofrio
montaż efektów wizualnych
|
||
Phil Eldridge
montaż efektów wizualnych
|
||
Kent Blocher
montaż efektów wizualnych
|
||
David Hill
montaż efektów wizualnych
|
||
Hope McAdams
montaż efektów wizualnych
|
||
Kate McCoid
montaż efektów wizualnych
|
||
Ana Nunes
montaż efektów wizualnych
|
||
Usmaan Rehman
montaż efektów wizualnych
|
||
Susan J. Chen
montaż efektów wizualnych (asystent)
|
||
Charlotte Dent
treser zwierząt
|
||
Sam Dent
treser zwierząt
|
||
William Green
treser zwierząt
|
||
Franki Hackett
treser zwierząt (asystent)
|
||
Joey Pizzi
choreograf
|
||
Tara Nicole Hughes
choreograf
|
||
Shyam Bansropun
sekretariat produkcji
|
||
Kathryn Butt
sekretariat produkcji
|
||
Gaia Campesato
sekretariat produkcji
|
||
Jouvan Fucinni
sekretariat produkcji
|
||
George Sullivan
sekretariat produkcji
|
||
Francesca Wallace
sekretariat produkcji
|
||
Giles Dumper
pilot helikoptera (zdjęcia lotnicze)
|
||
Frédéric North
pilot
|
||
Giles Keyte
fotosista
|
||
Michael J Tamburro
konsultant (bezpieczeństwo lotnicze)
|
||
Michelle Kamme
konsultant (produkcja)
|
||
Daniel F. Malone
konsultant (morski)
|
||
Sandra Butterworth
konsultant
|
||
Jill McCullough
konsultant
|
||
Victoria Stone
konsultant
|
||
Becky Maxwell
księgowy produkcji (Wielka Brytania)
|
||
Alessandro Fiorito
księgowy produkcji (Włochy)
|
||
Joseba Arruabarrena
księgowy
|
||
Holly Chentrens
księgowy
|
||
Harry Hood
księgowy
|
||
Kyren Parker
księgowy
|
||
Alex Plant
księgowy
|
||
Elliott Richards
księgowy
|
||
Mario Mercuri
księgowy (Włochy)
|
||
Samantha Brayson
księgowy (asystent)
|
||
Mirjana Kastratovic
księgowy (asystent)
|
||
Georgia Meredith
księgowy (asystent)
|
||
Callum Pedelty
księgowy (asystent)
|
||
Susie Scourfield
księgowy (asystent)
|
Pozostałe
Proszę czekać…